Doom of Aliens

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 181,3 MB
  • Version 1.3.09
  • Dil Türkçe
  • Firma Mob Arts Entertainment Limited
Gerçek zamanlı uzay oyunu oynamak isterseniz Doom of Aliens mobil oyununu Android cep telefonunuza ücretsiz indirin.

Oyuna dahil olan tüm oyuncular ile birlikle gerçek zamanlı olarak heyecan verici bir strateji deneyimi yaşamak için Doom of Aliens mobil oyununda ter alabilirsiniz. Oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayın. Uzayın büyüleyici dünyası içerisinde gerçek zamanlı bir strateji oyunu oynayın. Mobil cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek içim terci edebileceğiniz kaliteli bir mobil oyun olan Doom of Aliens ile kendinizi büyülü bir dünyaya dahil edebilirsiniz. 

Oyunu dünyadan dahil olan tüm oyuncular eşliğinde oynayabilirsiniz. Doom of Aliens strateji oyununda kendi uzay geminizi inşa edin, güçlü bir takım kurun ve kazanan kişi olmak için uzay aracınızı dikkatli bir şekilde kullanın. Uzaylılar, robotlar ve her türlü asker savaş koşullarını çabucak değiştiriyor. Kendi savaş stratejinizi geliştirerek düşmanlarınızı yenebilirsiniz. 

Askerlerinizi yükseltin ve teknolojinizi geliştirerek büyük bir ordunun başına geçin. Güçlü olduğunuz takdirde oyunda kimse sizi yenemez. Farklı ırklar ile karşı karşıya gelecek ve onları oyun dışı bırakamaya çalışacaksınız. Uçağınızı ve askeri birliklerinizi teknolojiniz doğrultusunda geliştirdiğiniz taktirde oyunda başarılı bir ilerleme kat edebilirsiniz. 

Doom of Aliens indir
DİĞER SÜRÜMLER