Doom of Aliens

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 181,3 MB
  • Version 1.3.09
  • Dil Türkçe
  • Firma Mob Arts Entertainment Limited
IOS akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Doom of Aliens mobil oyununda gerçek zamanlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uzayın derinliklerinde ilerleyerek çeşitli düşmanlar ile savaşacağınız Doom of Aliens mobil oyununda stratejik gelişmeler doğrultusunda kazanacaksınız. Dünyanın öbür ucundan dahil olan oyuncular eşliğinde gerçek zamanlı bir strateji deneyimi yaşayın. Kazanmak için kendi uzay uçağınızı inşa ederek, ordunuzu bir araya getireceksiniz. Güçlü bir takım kurun ve yönetin. Heyecan verici bir oyun oynamak için Doom of Aliens oyununda yer alabilirsiniz. 

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Doom of Aliens mobil oyununda gerçek zamanlı veriler ile hareket edeceksiniz. Gelişmiş oyun grafiklerinin tadını çıkartacak ve bununla birlikte askerlerinizi geliştireceksiniz. Farklı yetenekler doğrultusunda askerleriniz ile saldırıya geçebilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek uzay aracınızı geliştirebilirsiniz. 

Gerçek zamanlı savaş, tek bir sunucu ve tüm dünya ile kıyasıya bir savaş stratejisi içerisinde olacaksınız. Kazanmak için direnecek ve ilerleyeceksiniz.  Dahil olmak istediğiniz yarışı seçin, filonuza katılın ve tüm evreni dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla tüm dünyayı fethedin.

Doom of Aliens indir
DİĞER SÜRÜMLER